ROSTEME! Těšíme se, až Vám představíme všechny novinky, které jsme přichystali.

Pánské sluneční brýle Guess GF5013 08X

Kód: GF5013 08X
Značka: Guess
1 190 Kč –16 %
Slunecni bryle guess GF5013 08X
1 190 Kč –16 % 990 Kč
1ks

Pánové, chcete vypadat dobře? Sáhněte po zrcadlovkách Guess v šedé barvě s atraktivními modrými skly. Klasické pilotky vás mohou doprovázet kamkoliv, přičemž poskytnou prvotřídní ochranu vašemu zraku díky faktoru UV3.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pánské značkové zrcadlovky

Stále je mnoho mužů, kteří na ně nedají dopustit. Zrcadlovky vypadají stylově, skryjí vaše pohledy, takže budete pořád vypadat tak trochu tajemně. Tyto navíc mají atraktivní modrá skla, přičemž jsou brýle zabaleny v klasickém balení oblíbených pilotek.

Slunecni_bryle_guess_GF5013_08X

UV ochrana

U každých brýlí je velmi důležitá UV ochrana, protože poskytuje ochranu vašim očím před ostrými slunečními paprsky. Odfiltruje ultrafialové záření, které nedělá našemu zraku dobře. V tomto případě se můžete spolehnout na ochranu UV3, která je velmi používaná a zároveň je ideální volbou pro univerzální sluneční brýle.

Modrá efektní skla

Díky zmiňovaným modrým sklům jsou tyto brýle na první pohled jiné a zajímavé. Modrá barva minimalizuje odlesky, přičemž je schopna mírně zvýšit kontrast. Nejvíce však pochopitelně na těchto brýlích upoutají zrcadlová skla, která mají u tohoto modelu šířku 61 mm.

Kvalitní kovové obroučky a stylový vzhled

Nezaměnitelný styl těmto brýlím samozřejmě dodává zrcadlové provedení. Skla jsou vsazena do kovových obrouček šedé barvy, které slibuji vysokou trvanlivost. Tvar pilotek se hodí prakticky na libovolný obličej, takže v tomto ohledu jen stěží šlápnete vedle.

Tyto sluneční brýle pánské mají na levém skle pod rámem odkaz na značku Guess, přičemž nápis Guess najdete také na straničkách. Provedení straniček je tenké, což podtrhuje celkový atraktivní vzhled slunečních brýlí.

Slunecni_bryle_guess_GF5013_08X_02

Pouzdro zdarma

Tyto pánské sluneční brýle dodáváme zároveň ve značkovém pouzdře Guess, které jim zajistí ochranu. Nemusíte se tak obávat, kdykoliv je dáte do tašky nebo do batohu k ostatním věcem. Určitě se díky pouzdru nepoškrábou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluneční brýle pro muže
Záruka: 2 roky
Určení: pánské
Typ: sluneční brýle
Tvar rámu: pilot
Matriál: kov
Barva čoček: modrá
Barva rámu: šedá
Ochrana: UV3
Polarizování: ne
Šířka čoček: 61 mm
Šířka můstku: 14 mm
Délka stranic: 140 mm
Příslušenství: pouzdro Guess