ROSTEME! Těšíme se, až Vám představíme všechny novinky, které jsme přichystali.

Soulbottles

Soulbottles vyrábí pravděpodobně nejčistší lahve na pití na světě! Skleněné lahve, které jsou vyráběny spravedlivým, udržitelným a klimaticky neutrálním způsobem, jsou skvělým společníkem pro každý den.

Vlastnosti Soulbottle:

skleněná lahev pro zdravý pitný režim

100 % nepropustná

objem 600 ml

originální kreslený motiv známých designérů

keramické víko s těsněním z přírodního kaučuku

na nápoje do teploty max 40 °C

vhodné i pro sycené nápoje

eticky a trvale udržitelná výroba v Berlíně

ekologická lahev, šetří přírodu

rozměry: váha 530 g, výška 26 cm, průměr 7,5 cm

  • Soulbottles jsou jedinečné svými motivy. Keramický potisk nebo gravírování dává prostor kreativitě umělců z celého světa, výsledek v podobě krásné lahve pak pomáhá každý den šetřit plasty a měnit myšlení lidí. Navíc z každé prodané Soulbottle jde 1 € iniciativě Viva con Agua des Sankt Pauli e.V., která pomáhá nalézat způsoby a projekty, které poskytují lidem prostředky na vybudování lepších zdrojů čisté pitné vody a zlepšení hygienických podmínek v zemích, kde je to potřeba nejvíce.
  • V roce 2020 bylo na iniciativu převedeno více než 1.000.000 EUR a více než 68.000 lidí dostalo přístup k čisté pitné vodě, hygieně a lepším hygienickým zařízením. Se zaměstnanci všech zúčastněných stran (výrobce - producenti) je jednáno nanejvýš férově a spravedlivě, mzdy v základu převyšují minimálně zákonem stanovenou hranici v Německu, přičemž se velká důležitost přikládá bezpečnosti práce.
  • Společnost Soulbottles má certifikaci B-Corporation a jejím cílem není stát se nelepší společností na světě, ale nejlepší společností pro svět. Prostřednictvím nadace Purpose Foundation je navíc ze zákona povinna zůstat věrná firemní filozofii, tedy vytvořit svět, který není zbytečně zatížen plastovým odpadem, ve kterém má každý příležitost jednat udržitelným způsobem a pro každého je dostatek čisté pitné vody. 
23 položek celkem

Cena

150980
1150980
soulbottles accessoires straw gerade 680x680
150 Kč

Od teď můžete pít bez plastu i brčkem. Je skleněné a stvořené pro pohodlné pití. Určeno pro láhve s objemem 0,6l i 1,0l.

Kód: 79
soulbottles accessoires straw gebogen 680x680
150 Kč

Od teď můžete pít bez plastu i brčkem. Je skleněné, na konci zahnuté, stvořené pro pohodlné pití. Určeno pro láhve s objemem 0,6l.

Kód: 76
73 soulsleeve ochrana pro lahve soulbottles 0 6 l bile pasy
490 Kč

Bezpečný společník pro vaši láhev Soulbottles! Ochraňte svou láhev korkem, bude mít větší pocit jistoty na cestách městem nebo třeba parkem. Na výrobu byl použit portugalský...

Kód: 71
bottle protection black
490 Kč

Bezpečný společník pro vaši láhev Soulbottles! Ochraňte svou láhev korkem, bude mít větší pocit jistoty na cestách městem nebo třeba parkem. Na výrobu byl použit portugalský...

Kód: 67
90 soulbottle 06l aquadukt
640 Kč

Motiv Aquadukt je navržen Alexem Isakovem. Znázorňuje průtok vody přes zděný most, který má přirozený sklon tak, aby voda tekla. Přesně tak, jak když skloníte láhev a začínáte pít.

Kód: 108
soulbottle 06l einfach nur wasser
640 Kč

Prostě jen voda. Takový je volný překlad názvu motivu. Je určen pro ty, kteří mají rádi v tomto komplikovaném světě jednoduchost. Prostě láhev s jasnou zprávou.

Kód: 103
soulbottle 06l jellyfish
640 Kč

Medúzy, fascinující stvoření, obývající hlubiny světových oceánů již miliony let. Výtvarnice Elena Schilberg přenesla křehkou krásu medúz, nechávajících se unášet proudy vody...

Kód: 113
soulbottles 0 6 litre just breathe
640 Kč

Lotosový květ, zrozený ve vodě, byl a stále je v řadě náboženství posvátnou květinou a důležitým symbolem krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti. Zobrazení na láhvi,...

Kód: 111
soulbottle 06l Kois
640 Kč

Koi (nebo také koi kapři) je druh ryby, vyšlechtěný z divoké formy kapra. Existují v mnoha barevných variantách a především v Japonsku jsou symbolem síly, odvahy, štěstí a...

Kód: 114
soulbottle 06l meermenschen 2018 450x620
640 Kč

Ideální pro všechny milovníky moře a oceánů. Autorkou designu je Miriam Grunwald. Modro-červená kresba ukazuje šťastně plavající mořské lidi.

Kód: 88
soulbottles 0 6 litr om
Tip
640 Kč

Om je duchovním symbolem absolutna a sjednocení všech moudrostí. Symbol mimo jiné čistí a stabilizuje. Pro ty, kdo symbol znají, bude tento motiv ta pravá volba.

Kód: 106
soulbottle 06l Soulsailor
640 Kč

Moře, vlny, šplouchání vody, vzduch provoněný slaností, námořník, klid, pohoda, harmonie... Toto vše přenesla ve svém návrhu Iris Ott na lahev Soulsailor.

Kód: 94
Nahoru
Další produkty