ROSTEME! Těšíme se, až Vám představíme všechny novinky, které jsme přichystali.

TOMÁŠ DRAGON

TOMÁŠ DRAGON není osoba, ale značka. Ačkoliv je moje maličkost jednatelem, i zde platí pravidlo, že za každým úspěšným mužem stojí žena. Právě moje manželka totiž často říkávala:

To tričko nejde ani pořádně vyžehlit, jak je křivě ušité. Navíc je po pár praních zničené a beztvaré.

Proto jsem začal realizovat malý průzkum a za poslední dva roky vyzkoušel nepřeberné množství různých značek, které u svých triček slibovaly nejen pohodlí, ale i kvalitu.

Bohužel mě žádné nepřesvědčilo, a tak jsem se rozhodl, že si nechám ušít tričko vlastní. S manželkou jsme vybrali materiál a rozhodli se pro jednoduchý střih a čistý design. Přesně tak, jak to mám rád. Jednobarevné – bílé nebo černé a hlavně bez velkého loga na prsou. To totiž není můj styl. O tento náš nápad jsem se podělil se svými přáteli a když jsem zjistil, že nejsem jediný, kdo řeší podobný problém, neváhal jsem ani chvíli a rozhodl se jít do vlastní značky.

Svou roli sehrálo i to, že se mi tou dobou narodil syn. Rozhodl jsem se spojit nápad na novou módní značku s dávným snem o rodinné firmě. Idea společnosti, kterou vybudujeme s mojí ženou a náš syn ji po nás jednou bude moci převzít, mě provází už dlouho. Doufám tedy, že na značku, kterou jsem po něm pojmenoval, bude jednou hrdý, a to i v případě, že by chtěl jít jinou cestou. Zároveň si přeji, aby pochopil principy, na kterých TOMÁŠ DRAGON stojí. Podpora českých a slovenských firem, které s námi spolupracují, etická výroba, obaly, které neničí naši planetu, udržitelnost a kladení důrazu na kvalitu.