ROSTEME! Těšíme se, až Vám představíme všechny novinky, které jsme přichystali.

Dámské sluneční brýle Calvin Klein CK5909S

Kód: CK5909S
Značka: Calvin Klein
1 390 Kč –21 %
Slunecni bryle Calvin Klein CK5909S modre
1 390 Kč –21 % 1 090 Kč
1ks

Brýle sluneční Calvin Klein s modrými rámečky nabízejí dokonalou ochranu očí s filtrem UV3. Oblibu si získaly také díky acetátu. Pořídit si je můžete i s ochranným pouzdrem Calvin Klein.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unisex sluneční brýle

Vzhledem k tomu, že tento typ brýlí patří mezi unisex modely, mohou si jej pořídit jak ženy, tak i muži. Nejedná se tedy pouze o sluneční brýle dámské. Díky univerzální modré barvě obroučků je mají v oblibě nejen ženy, ale i muži.

CK5909S

UV ochrana

Zrak je pro člověka velmi důležitý, proto je potřeba jej chránit. Dokonalou UV3 ochranu poskytují tyto brýle sluneční, které díky filtru brání pronikání UV paprsků a jsou tak dokonalým a účinným pomocníkem, jež chrání náš zrak.

Acetátový squared rám

Dominantou tohoto modelu brýlí je pevný acetátový rám v modrém barevném provedení. Díky svému tvaru – squared patří mezi velmi oblíbené modely. Kromě toho lze brýle použít téměř na většinu tvarů obličejů.

acetatovy_ram

Kombinace modré a šedé barvy

Nádherné modré zbarvení acetátového rámu doplňují čočky v šířce 51 cm v šedé barvě, které umožňují věrnou reprodukci celého okolí. Kombinace tohoto barevného provedení je dokonalou volbou téměř pro jakýkoli outfit.

Chcete se o barvách skel dozvědět více? V tom případě navštivte náš magazín a přečtěte si článek Jakou barvu skel slunečních brýlí zvolit a na co si dát pozor?

Pouzdro na brýle Calvin Klein

Každý majitel chce svoje brýle sluneční ochránit. Dokonalou ochranu i péči poskytuje originální pouzdro, na němž je umístěno i logo Calvin Klein. Díky hadříku, který je součástí pouzdra, si můžete brýlová skla kdykoli vyčistit.

UPOZORNĚNÍ: barva pouzdra na brýle se může lišit

Slunecni_bryle_Calvin_Klein_pouzdro

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluneční brýle pro ženy
Záruka: 2 roky
Určení: dámské
Typ: sluneční brýle
Tvar rámu: squared
Matriál: acetát
Barva čoček: šedá
Barva rámu: modrá
Ochrana: UV3
Polarizování: ne
Šířka čoček: 51 mm
Šířka můstku: 18 mm
Délka stranic: 140 mm
Příslušenství: pouzdro Calvin Klein